Apie

 

 

Sveiki!

Nuoširdžiai tikiu, kad gamtoje slypi sveikatos lobiai, tik pasitaiko, kad dėl laiko ar žinių trūkumo, jais nepasinaudojame! Tad, kas iš tiesų vertinga mūsų organizmui?

Ilgą laiką ieškojau atsakymo, ką gaminti šeimai, jog būtume sveiki, stiprūs ir energingi. Įvairios mitybos teorijos ir technikos leido suvokti, kad greiti rezultatai būna sunkiai pasiekiami ir trumpalaikiai. Supratusi, kad kasdieninė mityba yra sveikatos pagrindas, į šeimos racioną įtraukiau daugiau vertingų augalinės kilmės produktų. Namuose sveikai maitintis paprasta, o ką daryti, kai esi darbe, kelionėje arba neturi laiko gaminti? Kaip dažnai norisi kažko gardaus, bet paskanavus ima graužti sąžinė dėl didelio cukraus kiekio ar neaiškių priedų produktuose?

Iš rūpestingumo ir noro pasotinti visus šeimos narius, tarp kurių yra vegetarų, nevartojančių cukraus ir glitimo, ir net alergiškų pieno produktams, gimė SOTUKAI. Tai mažas ir patogus, vieno kąsnio, sotus augalinis maistas. Juk kasdien norisi būti sveikiems!

SOTUKAI – itin koncentruoti ir vertingi augalinės kilmės produktai viename kąsnyje. Tai maistingi gaminiai, kurie itin patogūs vartoti. Keli SOTUKAI po ranka ir jums nelieka vietos beverčiam ar mažai maistingam užkandžiui. Juose nėra pridėtinio cukraus, glitimo ar pieno produktų, todėl tinka visiems, net vaikams ar veganams. Tai SUPERMAISTAS jūsų kūno ir sielos sveikatai.

Šie energijos ir sveikatos rutuliukai yra rankų darbo, todėl kiekvienas kąsnis yra pripildytas meilės ir rūpesčio. Tikiu, kad maži, bet nuoseklūs žingsniai yra malonesni ir suteikia kokybišką bei ilgalaikį rezultatą. Keliaukime mažais žingsneliais kartu!

 

Snieguolė ir SOTUKAI

 

 Kviečiu paragauti: 

 Gaminiai