30 augalinių produktų - kasdien!

30 augalinių produktų?
 Pagal mitybos specialistų rekomendacijas, siekiant sveikos ir subalansuotos mitybos, rekomenduojama suvalgyti įvairių rūšių augalinių produktų. Per savaitę patariama suvartoti bent 30 skirtingų augalinių produktų rūšių. Tai apima daržoves, vaisius, riešutus, sėklas, grūdus, ankštinius augalus, ir žoleles bei prieskonius.
 Ši rekomendacija padeda užtikrinti, kad organizmas gaus įvairių maistinių medžiagų, kurios yra svarbios sveikatai, įskaitant vitaminus, mineralus, skaidulas ir antioksidantus.
Augalinių produktų įvairovė taip pat yra pagrindinė sąlyga virškinimo mikroorganizmams klestėti. Jie veikia organizmo metabolizmą, nuotaiką, energiją, atmintį bei hormonus, o net 70% imuninės sistemos sudaro būtent žarnyno veikla. Kitaip tariant, fizinė ir emocinė sveikata priklauso būtent nuo žarnyno.
Yra tikrai daug būdų įtraukti kuo daugiau augalinių produktų į savo mitybą, bet, jei ieškote lengviausio, tai atsakymas - sotukai! Populiariausioje sotukų dėžutėje pakuojame 7 skonių rinkinį, kuriam pagaminti naudojame net 22 augalinius produktus. Likusius 8 tikrai rasite lengvai – juk dabar vasara su savo gėrybėmis! 

Older Post