Iš ko pagaminti sveikatai naudingi sotukai?

augalinis maistas lieknėjimas mineralai riešutai sotukai supermaistas sveikasmaistas sveikata sveikataipalanku urbanfood vitaminai

Kviečiu susipažinti su vienu svarbiausių sotukų ingredientų – lietuviškų uogų ir vaisių milteliais iš Urbanfood.

Šiuos miltelius atradau jau prieš keletą metų ir naudojau pusryčių kokteiliams praturtinti bei desertams paskaninti. Tai neįtikėtinai vertingas produktas, nes jo 1 arbatinis šaukštelis suteikia tiek pat vertingų vitaminų, mineralų ir skaidulų kiek 100 gramų šviežio produkto. Be jokios abejonės, natūralus skonis, spalva ir aromatas taip pat garantuoti.

Viena iš sotukų atsiradimo priežasčių buvo noras pagaminti šeimai patogų ir skanų užkandį, kuriame galėčiau sutalpinti kuo daugiau sveikatai palankių ingredientų. Būtina sąlyga buvo, kad tai būtų negendantis ir patogus kelionėje užkandis. Kadangi Urbanfood milteliai buvo po ranka, beeksperimentuojant gimė pirmieji skirtingų skonių ir spalvų augaliniai rutuliukai.

Šiuo metu sotukų gamyboje naudoju juodųjų serbentų, aviečių, šaltalankių ir svarainių miltelius. Tačiau lentynoje eksperimentų jau laukia aronijos, erškėtuogės ir spanguolės.

Žinoma, labai džiaugiuosi, kad ir Urbanfood, ir Sotukų produkcija žymima sveikatai palankaus maisto simboliu „Rakto skylute“.

Linkiu ragauti, eksperimentuoti ir būti sveikiems!

 

 


Senesnis įrašas Naujesnis įrašas